Громадська хвиля: ефір за 13 липня. Година перша

В студії «Громадської хвилі» говоримо про стрілянину в Мукачевому та фільм про «російський Лондон» — «From Russia With Cash»

Мукачеве: які версії розвитку подій? Коментує головна редакторка інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик, котра нещодавно разом із Романом Романюком підготувала розслідування (http://www.pravda.com.ua/articles/2015/07/13/7074291/ ). Про контекст подій у Мукачевому та ситуацію з контрабандою на Закарпатті взагалі говорить колумніст Андрій Любка, автор колонки «Контрабанда і вестерн у Мукачеві» (http://www.radiosvoboda.org/content/article/27 123 510.html). 

Далі в програмі говоримо про конкурсну та документальну програму Міжнародного Одеського кінофестивалю з журналісткою Ольгою Веснянкою. Зокрема в програмі запланований показ фільму на підтримку Олега Сенцова.

Тему документалістики продовжуємо розмовою про документальний фільм «From Russia With Cash», який присвячений темі «брудних грошей» з Росії в Лондоні. Говорить учасниця проекту Наталя Седлецька, авторка та ведуча програми «Схеми: корупція в деталях» на Радіо свобода та Першому Суспільному. Фільм буде показаний на Першому Суспільному в четвер 16 липня о 21.50.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.