Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 13 листопада. Частина перша

14 листопада 2014 - 13:02
Facebook Twitter Google+
Народний депутат від Свободи Андрій Іллєнко вважає, що в жодному разі не можна віддавати посади голів комітетів парламенту представникам Опозиційного блоку
«Громадська хвиля» ефір за 13 листопада. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Андрій Іллєнко 

Не можна віддавати посади голів комітетів Парламенту Опозиційному блоку, — Андрій Іллєнко, Свобода

Народний депутат від Свободи Андрій Іллєнко вважає, що в жодному разі не можна віддавати посади голів комітетів парламенту представникам Опозиційного блоку, бо більшість його народних депутатів голосували за диктаторські закони і відповідальні за кровопролиття на Майдані — це буде зрадою Майдану і соромом перед загиблими Героями Небесної Сотні.

Юрій Мірошниченко та Юлія Комарова 

Опозиційному блоку подобається процес створення Коаліційної Угоди,  - Юрій Мірошниченко, Опозиційний блок.
Опозиційний блок позитивно оцінює те, як організовано процес написання Коаліційної Угоди. Опозиційний блок не бере участі у її написанні, але вітає появу у тексті зобов’язань ухвалити конкретні закони, зокрема, про вибори за відкритими списками по партійних списках без мажоритарки і готові голосувати за них, ф Юрій Мірошниченко, народний депутат від Опозиційного блоку.

Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.