«Громадська хвиля» ефір за 13 вересня. Частина друга

14 вересня 2015 - 08:14
Facebook Twitter Google+
Автостопом до Грузії, фестиваль кіна для та підлітків «Єдність і Толерантність», вибори ректора КНУ — про це говоримо у другій частині «Громадської хвилі»

Кіровоградський журналіст разом із незрячою супутницею вирушають у мандрівку закордон. Мета поїздки —довести, що подорожувати можна за будь-яких умов, і подивитися, що відбувається і чим живе сучасна Грузія.

 В Україні стартує Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіна для дітей та підлітків «Єдність і Толерантність». Українські діти в 13 містах зможуть побачити фільми на тему толерантності і взяти участь у дискусіях і обговореннях.

В КНУ ім. Шевченка відбудуться вибори ректора. Проте процес підготовки до виборів задовольняє не всіх студентів. Свою точку зору щодо цього процесу і про реальний вплив студентів на життя університету в ефірі «Громадської хвилі» говорить Михайло Ромась, лідер Вільної Профспілки Студентів КНУ ім. Шевченка.

Ці теми в ефірі «Громадської хвилі» обговорюють: Сергій Філіппов, мандрівник, журналіст, Ілля Дядик, програмний директор компанії «Артхаус Трафік» та Михайло Ромась, лідер Вільної Профспілки Студентів КНУ ім. Шевченка.

У проекті «Ми різні. Ми разом» інтерв’ю з донецькою журналісткою Ліною Кущ.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.