«Громадська хвиля» ефір за 13 вересня. Частина перша

14 вересня 2015 - 08:10
Facebook Twitter Google+
Фотопроект про бійців АТО поїде у Грузію, а потім, можливо, прямісінько в Гаагу. Як українці складали і підписували електронні петиції до президента у перші 2 тижні існування електронної демократії?

Фотопроект «Добровольці» про бійців АТО поїде у Грузію відкривати український павільйон на виставці «Festa I Nova 2015». Але ще у планах автора — Гаага. «Найважливіже в цих портретах з війни, що бійці дивляться вам прямо в очі», — каже фотограф Андрій Котлярчук. Деякі фото для проекту «Добровольці» знімалися на так званому 0 кілометрі, тобто менш ніж за 500 метрів до позицій бойовиків. Також на світлинах можна прослідкувати, як змінювалося спорядження бійців: «Зараз в АТО вже є потужна сучасна зброя, а минулої осені дехто ще воював антикварними рушницями».

«Цього тижня вирішиться майбутнє електронної демократії в Україні», — пояснює керівник Центру розвитку інновацій Києво-Могилянської академії Сергій Лобойко.

За перші 2 тижні існування електронних петицій до Президента на сайті зареєструвалося 500 000 громадян, які склали більше 7 000 петицій, з яких 5 вже набрали потрібну кількість підписів. «Цього тижня Президент реагуватиме на петиції, які першими подолали 25 000 бар’єр. М’яч на полі АП і тільки від того, чи буде належною реакція на петиції залежить чи бути в країні електронній демократії», —  пояснює він.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.