Слухати

«Громадська хвиля»: ефір за 14 квітня. Частина друга

15 квітня 2015 - 15:58
Facebook Twitter Google+
Віце-спікер Ради Сироїд: зарплати депутатам не збільшили. "Я навіть не знала, що це рішення було прийнято, воно було заховане під формулюванням під час голосування депутатів"
«Громадська хвиля»: ефір за 14 квітня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

DSC04429Віце-спікер Ради Сироїд: зарплати депутатам не збільшили. «Я навіть не знала, що це рішення було прийнято, воно було заховане під формулюванням під час голосування депутатів», – каже Оксана Сироїд. За її словами, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що не підвищуватиме зарплату депутатам, незважаючи на те, що законом повернуто можливість досягти попереднього високого рівня зарплати. З іншого боку, Оксана Сироїд наголошує на іншому боці питання: як вижити некорумпованому депутатові, у якого є значні витрати — подорожі до виборців, утримання офісу і оплата праці помічників. 

Проект «Ген справедливості» з Ларисою Денисенко: про те, які є обов`язки правоохоронця, що затримав особу, стосовно забезпечення конституційного права на захист. Про те, хто має право на безоплатну правову допомогу, і в якій спосіб може звернутися, щоб її отримати. Як працюють регіональні центри з надання безоплатної правової допомоги, у тому числі в зоні проведення антитерористичної операції. Правила поведінки будь-якої особи, котру затримали, до моменту конфіденційної розмови з адвокатом, про якість адвокатських послуг – у розмові зі співробітницями Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Ганною Меридовою та Надією Кизицькою.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.