Слухати

«Громадська хвиля»: ефір за 14 квітня. Частина перша

15 квітня 2015 - 15:56
Facebook Twitter Google+
"Майдан був нашим першим досвідом збирання коштів для України, ми закуповували каски і генератор", - Анастасія Рибіцька, співзасновниця і віце-президент благодійної організації “Разом”
«Громадська хвиля»: ефір за 14 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

«Майдан був нашим першим досвідом збирання коштів для України, ми закуповували каски і генератор», — Анастасія Рибіцька, співзасновниця і віце-президент благодійної організації “Разом”, яка об’єднує сотні українців з кількох міст Сполучених Штатів. У студії “Громадської хвилі» Анастасія Рибіцька розказує, як razomforukraine.org допомагатиме збирати кошти для «Громадської хвилі». 

Віталій Дейнега, волонтер, – про закупівлю приладів нічного бачення для української армії та активізацію бойових дій. Віталій Дейнега каже, що він і його друзі перевіряють, чи їхні тепловізори воюють. З усіх подарованих ними тепловізорів на чорному ринку не з’явилося жодного. Без тепловізорів, які привезли на фронт волонтери, військові вже не уявляють виконання своїх бойових завдань. Дві третини цих тепловізорів воюють, решта — це бойові втрати, або такі тепловізори підлягають ремонту.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.