Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 14 серпня. Частина перша

Говоримо про річницю трагедії в Іловайську, а також про рішення волонтера із США працювати на громадських засадах в обласній адімінстрації і поширювати позитивний досвід реформ на всю Україну
«Громадська хвиля» ефір за 14 серпня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Про події в Іловайську говоримо з очевидцями — документалістом Георгієм Тихим та фотографами Олександром Глядєловим і Максимом Дондюком.  Виставку «Іловайськ» можна побачити в музеї Тараса Шевченка в Києві.

«Коли ми їхали в Іловайськ, то самі не знали, як надовго ми туди їдемо. Їхали на 2-3 дні, а застрягли на 2-3 тижні», — свідчить Максим Дондюк. На його думку, на всіх брифінгах під час «Іловайського котла» брехали: «А скільки було ще таких боїв — наприклад, під Савур-Могилою, де не було журналістів, і тому ніхто не знає, що там насправді відбулося».

Люба Шипович, технічна директорка Одеської області в новій команді Саакашвілі та президент благочинної організації “Razom” (США). Люба розповідає про свою нову роботу: «Моя посада – це CTO, що означає Chief technology officer, тобто я та людина, що відповідає за всі технічні рішення в Одеській області. Команду я повністю формую під себе».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.