«Громадська хвиля» ефір за 15 серпня. Частина перша

16 серпня 2015 - 08:42
Facebook Twitter Google+
З гостями студії говоримо про вибори до меджлісів Херсонщини, про волонтерську організацію «Д.О.М.48.24», а також про перспективи українських науковців

Перша година Громадської хвилі. Говоримо про вибори до місцевих меджлісів Херсонщини, котрі відбудуться 16 вересня. «Після анексії Криму вибори до Херсонського меджлісу є дуже важливими для кримськотатарського руху, адже зараз тут локалізуються кримські татари поза межами Криму, а саме у Генічеському, Новотроїцькому районах та самому Херсоні»,  — коментує Сергій Данилов, заступник директора Центру Близькосхідних досліджень. Він також додає, про факультативне вивчення кримськотатарської мови в Генічеську та Новоолексіївці, й про недолугу  українську дипломатію на Близькому Сході та нервовий стрес Лаврова. 

Телефоном спілкуємося з Олесею Архіповою про нову волонтерську організацію дончан в Івано-Франківську, згадуємо загиблого героя Василя Васильовича Архіпова.

Про нові тенденції та здобутки українських ІТ-шників, а також про перспективи розвитку комунікаційних соціальних мереж говоримо з науковим співробітником Королівського Коледжу (Лондон) Дмитром Карамшуком: «Основною тенденцією цих мереж, які функціонують зараз, є те, що вони віртуальні. І це, на мій погляд, буде змінюватися: вони будуть наближуватися до фізичного світу».

При мікрофоні журналісти Громадського Ольга Веснянка та Лариса Денисенко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.