Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 15 вересня. Частина друга

Говоримо про нове спільне шоу «Громадського радіо» та радіо «Промінь», про книгу Артема Чапая «Понаїхали» та про гендерні квоти у законі про місцеві вибори
«Громадська хвиля» ефір за 15 вересня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Доброго ранку!» — саме так вітаємось у вечірньому ефірі з колегами з «Громадського радіо» і радіо «Промінь», редакторами і ведучими нового спільного ранкового шоу «На свіжу голову». Журналісти діляться планами і обговорюють деталі нової ранкової радіопрограми.Проект  «На свіжу голову» стартував у спільному виробництві в понеділок. Відтепер голоси журналістів Громадського і Променя будуть з вами зранку щодня

Шоу у ефірі з 10 до 12 по буднях і з 9 до 11 по вихідних — розповідають редактори спільного проекту Ярина Скуратівська і Дмитро Тузов.

До спілкування приєднується й інший український журналіст та письменник – Артем Чапай. Він каже про свою нову книгу «Понаїхали», й каже про героїв — родину, в якій є і мігрант, і мігрантофоби. А ще Артем Чапай бере участь у розмові на тему гендерної рівності, у якості лектора онлайн-курсу «Гендер для всіх» та батька, який взяв відпустку по догляду за дитиною.

У рамках проекту «Повага» координаторка програм Міжнародної фундації виборчих систем Юлія Шипілова розповідає про гендерні квоти у законі про місцеві вибори й вітає ініціативу зі збору підписів народних обранців, для того, аби зробити будівлю Верховної Ради більш зручною для тих, хто приходить з дітьми чи візочками.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.