«Громадська хвиля» ефір за 16 серпня. Частина перша

17 серпня 2015 - 08:20
Facebook Twitter Google+
Говоримо про процес обміну полоненими з Оксаною Білозір, а також із Сергієм Гейлом — про нейроінтерфейси, які дозволятимуть думкою керувати побутовими приладами

Перша година Громадської хвилі. Говоримо про процес перемовин, звільнення та обміну полонених з парламентаркою двох скликань, народною артисткою України Оксаною Білозір. Про те, чи існують централізовані списки полонених в Україні та у терористів, скільки триває процес перемовин та обміну та з якими складнощами й викликами доводиться стикатися, — у розмові з гостею. Вона також розповідає, якими словами зустрічає полонених: «Я від імені України вас зустрічаю, ви — герої».

Про дивовижні потужності сучасної науки говоримо із співробітником Норвезького університету наук і технологій Сергієм Гейлом. Він пояснює, що таке нейроінтерфейси та як за їх допомогою можна керувати побутовими приладами. Також науковець ділиться новинами у сфері наукових технологій: «В Японии сейчас ведутся роботы над тем, чтобы записывать сны. После того, как человек просыпается, он сможет воспроизводить все, что видел во сне».

Про регулярні обстріли Луганської ТЕС в Щасті повідомляє кореспондентка Громадського Марія Зав`ялова в  інтерв`ю із Артуром Батістовим.

При мікрофоні журналісти Громадського Андрій Куликов та Лариса Денисенко.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.