«Громадська хвиля» ефір за 18 серпня. Частина друга

19 серпня 2015 - 07:15
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, чому для героїв АТО має бути окремий меморіал і чому не варто чіпати Парк Слави, а також про Академію жіночого лідерства і жінок на виборах 2015

В Адміністрації Президента України вирішили прислухатися до думки експертного середовища і відмовилися від церемонії перепоховання капсули з прахом невідомих солдат у меморіал в парку Слави. Чому знайдені одне над одним на Донбасі поховання воїна ІІ Світової війни і учасника АТО заслуговують на окремий меморіал і можуть стати новим українським міфом — пояснює волонтер «Київархітектури» Дмитро Гурін. А в середу о 19 годині Гурін і його колеги з волонерського руху, що змінює міське середовище, запрошують в Парк Слави на Лекцію про Героя під Вічним Вогнем.

Триває прийом заявок на участь у Академії жіночого лідерства, де українок навчатимуть проводити виборчу кампанію, шукати і залучати кошти, формувати команду однодумців і взаємодіяти з місцевою владою, громадськістю і ЗМІ. Ці навички можуть знадобитися частині слухачок курсу вже восени — під час кампанії місцевих виборів. Сформувати планують дві слухацькі групи, кожна по 30 учасниць. Про це у розмові з гостями студії  — координаторкою Академії жіночого лідерства ОксаноюКвіткою та директоркою Українського жіночого фонду Олесею Бондар.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.