Слухати

«Громадська хвиля»: ефір за 18 травня. Частина перша

19 травня 2015 - 11:52
Facebook Twitter Google+
Говоримо про річницю депортації кримських татар. Ігор Кулик (директор архіву СБУ) розповідає про передані голові Меджлісу кримськотатарського народу документи
«Громадська хвиля»: ефір за 18 травня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Перша година «Громадської хвилі». У студії працюють Анастасія Багаліка та Ірина Славінська. В ефірі говоримо про річницю депортації кримських татар. Ігор Кулик (директор архіву СБУ) розповідає про передані голові Меджлісу кримськотатарського народу документи з новими деталями щодо переслідувань з боку радянської влади. Слухаємо запис спогадів співачки Джамали про родинний досвід депортації.

Телефоном говоримо з активістами «Крим-СОС» про відзначення річниці депортації у Львові та Луцьку. У записі слухаємо інтерв’ю з британською журналісткою Лілі Хайд, авторкою роману про повернення кримских татар до Криму у 1990-х роках. Також слухаємо репортаж про побиття нашого журналіста Анатолія Мелешка міліцією перед судом над Кернесом. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.