«Громадська хвиля» ефір за 18 вересня. Частина перша

Говоримо про кооперацію на селі, арт-проект, покликаний привернути увагу до дитячої паліативної медицини, та про початок роботи програми радників Мінсоцполітики з питань вимушених переселенців

Андрій Гордійчук, який багато років розвиває кооперативний рух на Хмельниччині, каже, що не треба боятися аграрної України: «Аграрна Україна – це наша конкурентна перевага».

Ірма Вітовська, актриса та натхненниця арт-проекту «Оскар та Рожева Пані», що покликаний привернути увагу до дитячої паліативної медицини, розповідає про прем’єру, яка відбудеться у Києві 11 жовтня. «В Україні знеболення потребують 70 тисяч дітей, але держава навіть не визнає їх невиліковними», — каже Ірма Вітовська.

Таміла Ташева, координатор ГО «Крим-SOS», каже, що з вересня почали роботу  27 радників з питань переселенців, які  разом з Мінсоцполітики та органами місцевої влади  вирішуватимуть  нагальні проблеми  внутрішньо переміщених осіб. Вона зазначає, що в Україні немає стратегії щодо вирішення проблем вимушених переселенців, а тому радники мають бути достатньо компетентними, щоб вирішувати ці проблеми самостійно.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.