Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 20 лютого. Частина перша

21 лютого 2015 - 14:02
Facebook Twitter Google+
З Тарасом Гаталяком - адвокатом родичів Героїв Небесної сотні, з Сергієм Нужненком - в’язнем Банкової згадуємо трагічні події Революції гідності
«Громадська хвиля» ефір за 20 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Перша година «Громадської хвилі»: ведучі Ірина Соломко та Наталка Соколенко разом з  гостями Тарасом Гаталяком, правозахисником та адвокатом родичів Героїв Небесної сотні, а також з Сергієм Нужненком, в’язнем Банкової та активним учасником Революції гідності згадують про трагічні події 20 лютого. 

«Мене вперше викликають до слідчого» , — Сергій Нужненко, в’язень Банкової

Сергій Нужненко – активний учасник Революції Гідності. Ще 1 грудня він був жорсткого побитий Беркутом на Банковій під будівлею Адміністрацією Президента. Потім напівпритомного активіста суд арештував на два місяці, звинувативши його та інших заарештованих в організації масових безладів. Після того, як справа набула розголосу, під шаленим тиском громадськості його відпустили, в січні справу закрили за амністією. Проте Нужненко продовжив ходити на Майдан, він був і в той страшний день 20-го лютого. В ефірі «Громадської хвилі» він згадує ті події.

«Ми продовжуємо шукати свідчення тих подій», — Тарас Таталяк

Тарас Гаталяк, правозахисник та координатор адвокатів родичів Героїв Небесної сотні 20-го лютого вивозив з Майдану загиблих. Зараз він один з тих, хто вперто та методично домагається того, аби жодний злочин часів Євромайдану не був забутий, і суспільство отримало відповідь на головне питання – хто та як організував розстріли Небесної сотні 20-го лютого та як були вбити інші учасники Революції Гідності. Адвокатам надзвичайно складно боротися з правоохоронною системою, яка саботує розслідування тих трагічних подій. Проте Таталяк та адвокати не здаються і продовжують самостійно шукати докази та свідчення.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.