Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 24 жовтня. Частина перша

25 жовтня 2014 - 13:41
Facebook Twitter Google+
Гості студії: Валерій Димов, директор центру суспільно-інформаційних технологій «Форум», та виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк
«Громадська хвиля» ефір за 24 жовтня. Частина перша  / Програми на Громадському радіо

димов_хв_14_10_24Гості студії: Валерій Димов, директор центру суспільно-інформаційних технологій «Форум», та виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк.

Оксана Романюк: «Я позитивно оцінюю похід журналістів у політику на цих виборах».  Оксана Романюк каже, що лідери за розміщенням проплаченої прихованої реклами – це колишня влада. Також є питання до фінансування численних шоу -  чи існують вони лише за гроші реклами чи також за рахунок запрошених в ефір політиків?

Або чи завжди є безкоштовною появою політичних сил на телебаченні. Окреме питання – як відрізнити джинсу від сумлінно поданих новин і аналітики? Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

Валерій Димов, директор центру суспільно-інформаційних технологій «Форум»: наші партії не звикли працювати у політичному форматі, раніше це було швидше змагання «за» чи «проти» Віктора Януковича. Мажоритарка – це старі міхи, в які не варто вливати нове вино. В цілому нинішній парламентські  вибори відбуваються значно чесніше ніж 2012 року.

Ведуть «Громадську хвилю» Тетяна Трощинська і Кирило Лукеренко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.