«Громадська хвиля» ефір за 25 серпня. Частина друга

26 вересня 2015 - 08:10
Facebook Twitter Google+
Режисерка Олена Роман та актор Ренат Сєттіров про нову виставу «Дівка. Українська Love Story», автор Валентин Дігтяренко про стрічку «Капелани». Говоримо також про корупційний скандал в Тернополі

Заступникові мера Тернополя, якого було впіймано на великому хабарі, присудили тільки штраф, який майже в десяток разів менший за сам хабар — про це лідер Автомайдану Ігор Василів.

Представляємо  виставу за п`єсою сучасної української драматургині Віри Маковій «Дівка. Українська Love Story», котра заохочує глядачів відкривати сезони полювання на квитки і відзначається аншлагами

Про роботу із сучасним матеріалом, і які виклики перед головними героями може поставити класичне українське весілля, говоримо з виконавцем ролі Ніколая Ренатом Сєттаровим та режисеркою вистави Оленою Роман.

З Валентином Дігтяренком представляємо героїв його авторського документального кіна «Капелани». Говорим про те, як впоралася з викликами війни церква, наскільки важливо зберегти  та керуватися здоровим глуздом, про те, що 50% часу на передовій капелани працюють як духовники, а інші 50% як психологи, про те, що є важливим для бійців і про що вони просять у Бога — у його докуметальній стрічці.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.