«Громадська хвиля» ефір за 25 серпня. Частина перша

26 серпня 2015 - 08:32
Facebook Twitter Google+
Що означає вирок Олегові Сенцову і Олександрові Кольченку для України, Росії і світу? Що дасть українцям право на володіння вогнепальною зброєю?

Гості студії:  кримський активіст Дмитро Білоцерковець та Георгій Учайкін, голова Української асоціації власників зброї.

Севастополець Дмитро Білоцерковець, який зараз працює в КМДА, особисто знає Олега Сенцова. Він каже, що вирок Олегу Сенцову та Олександру Кольченку — це сигнал кримським активістам, які зараз перебувають фактично у підпіллі. Також він вважає, що Сенцов і Кольченко – військовополонені, і треба шукати способи їх врятувати: «намагатись обміняти як військовополонених, викликати посла чи вислати російських дипломатів, провести низку прес-конференцій, оскільки тема українських в’язнів Росії не набула достатнього резонансу, зокрема, на Заході», — каже він.

Наш кореспондент Сергій Назаров телефоном з Одеси розповідає про присягу 400 нових патрульних. Це половина  особового складу місцевої поліції — ще 400 випустять восени. 

Голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін зауважує, що неможливість українців отримати зброю легальним шляхом підштовхує їх на нелегальний ринок. Він наголошує, що, якби відповідні закони були прийняті раніше, то цілком імовірно, що не було би ані розстрілів на Майдані, ані війни на сході України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.