Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 27 жовтня. Година друга

Говоримо про результати на місцевих виборах для «Сили людей» та «ДемАльянсу», а також про попит на фантастичну літературу
«Громадська хвиля» ефір за 27 жовтня. Година друга / Програми на Громадському радіо

Гості студії про фантастичні феномени місцевих виборів на прикладі партій «Сила людей» та «ДемАльянс» про проблеми рівності участі у виборах жінок та чоловіків — за даними Комітету виборців України; і про конгрес шанувальників і творців не лише української фантастики у Києві. А також — прогноз погоди від Наталки Діденко. Програму подають Лариса Денисенко і Андрій Куликов.

«Нашій партії вже трохи більше одного року. І це наша перша міська компанія. І ми дуже задоволені. Задоволені тим, що від нас балотувалося 2827 і серед них 95% —  це люди, які ніколи не були у владі. Ми балотувалися в 74 територіальних одиницях. Нараз пройшли в  38-ми і ще дораховують, тож сподіваємося, що це число збільшиться», — розповідає Микола Ковальчук.

«Наш понеділок почався сьогодні. Ми розпочали семінар, на якому ми проводимо лекції для молодих письменників, а також практичні заходи з розбору їхніх текстів. З нами працюють Володимир Аренєв, Володимир Єшкілєв та я. Цей семінар буде проходити ще завтра і післязавтра», — говорить Олег Силін.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.