Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 27 жовтня. Година перша

28 жовтня 2015 - 06:33
Facebook Twitter Google+
Говоримо про музику та легалізацію вогнепально зброї
«Громадська хвиля» ефір за 27 жовтня. Година перша / Програми на Громадському радіо

Відома скрипалька Мирослава Которович запрошує киян на концерт камерного ансамблю «Артехатта» 29 жовтня, серед іншого говоримо про спільні проекти з поеткою Євгенією Більченко, про те, як резонує музикант на важкі часи та війну, і як важливо митцям бути арт-терапією.

«Я б абсолютна згодна, що резонувати в цей складний час важко. Мені здається, що артисти, творчі люди маємо лікувати і давати надію. І бути як арт-терапія. Головне завдання: якщо не показувати конкретні виходи з ситуації, то проявляти емпатію. І цим покращувати світ і покращувати стан тих, хто нас оточує», — зазначає скрипалька.

З Ольгою Буткевич, докторкою юридичних наук, обговорюємо питання доцільності або ж недоречності законодавчого надання права громадянам на вільне володіння вогнепальної зброї.

«В Україні є легальна зброя, але також існує велика частка нелегальної. Я виступаю проти вільного володіння вогнепальною зброєю з метою самозахисту. Адже, якщо Конституція України закріплює це питання, то є нелогічним закріплення саме в 27 статті Конституції, яка присвячена праву людини на життя і в четвертому положення закріплює можливість позбавлення цього життя», — говорить докторка юридичних наук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.