Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 28 травня. Частина друга

29 травня 2014 - 16:33
Facebook Twitter Google+
Ситуація в Києві залежить тільки від громади, вона не повинна дозволити новій столичній владі «дерибанити» землю та власність громади, - Олена Єскіна
«Громадська хвиля» ефір за 28 травня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Олена ЄскінаОлена Єскіна, член координаційної ради всеукраїнської громадської організації «Київське Віче»: ситуація в Києві залежить тільки від громади, вона не повинна дозволити новій столичній владі «дерибанити» землю та власність громади.

Активістка переконана, при Київській міській адміністрації повинна бути створена потужна громадська рада, яка дозволить громаді ефективно контролювати дії нової влади. Активісти також розробили механізм контролю роботи Київради.  

Леся Ганжа, журналістка щойно повернулася з Краматорську (телефоном): частина жителів вже виїхала з міста. Сепаратисти зосереджені в центрі Краматорську, в місті не працюють українські канали, а на вулицях викрадають дітей та відбирають машини. Микола Козирєв, правозахисник з Луганську (телефоном): сепаратисти відпустили двох захоплених журналістів, вони в край важкому стані, їх били та над ними знущалися.

Фото: Олена Єскіна

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.