Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 30 травня. Частина перша

31 травня 2014 - 11:05
Facebook Twitter Google+
Гості в студії: Координатор Ради сотників Майдану Спартак Добровольский розповів про те чому Майдан не буде розходитися
«Громадська хвиля» ефір за 30 травня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Spartak-DobrovolskiyГості в студії: Координатор Ради сотників Майдану Спартак Добровольский розповів про те чому Майдан не буде розходитися. Він також заявив про групу людей, які працюють на дискредитацію Майдану та про створення батальйону «Майдан». Анна Гулевська-Черниш, директор Всеукраїнського Форуму Благодійників.

Про те, скільки грошей люди пожертвували на потреби Майдану. Про виплати родинам героїв Небесної сотні. Про те, скільки грошей люди зібрали на потреби армії та народного госпіталю. Юлія Крилова-Грек, Олександра Арчакова, друзі Олега Сенцова, українського режисера, затриманного ФСБ у Криму.

Про незаконне затримання режисера, та про надумані звинувачення проти патріота. Програму веде Наталя Соколенко. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

Координатор Ради сотників Майдану Спартак Добровольский в ефірі Громадського радіо розповів, чому Майдан досі не розійшовся. За інформацією активіста, Рада сотників вважає, що Майдан поки не може розійтися, тому що не всі вимоги громадськості поки що виконані владою. Добровольський каже, що на Майдані є група людей, яка працює на дискредитацію Майдану. За його словами призвіща цих людей вже були оголошені пану Парубію.

Також Спартак Добровольский заявив, що зараз йде обговорення ініциативи по створенню батальону «Майдан». Але за словами активіста у багатьох людей на Майдані зараз проблеми з документами, тому що під час бойових дій у лютні ці люди втратили документи і досі не можуть їх відновити.

Ведуча Громадського радіо Наталка Соколенко, спростовуючи чутки що на Майдані залишилися тільки маргінали і безхатченкі, нагадала, що координатор Ради Спартак Добровольский в мирному житті – керівник науково-технічного парку аерокосмічних авіацийних технологій.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.