Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 6 червня частина перша

07 червня 2014 - 10:23
Facebook Twitter Google+
Денис Антонюк, Голова державної авіційної служби України, заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук. Теми цієї години - спільний повітряний простір та безвізовий режим
«Громадська хвиля» ефір за 6 червня частина перша / Програми на Громадському радіо
ТимощукГості студії: Денис Антонюк, Голова державної авіційної служби України, заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук. Теми цієї години — спільний повітряний простір та безвізовий режим з ЄС.
 
Програму ведуть Дмитро Тузов і Сергій Куций. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.
 
Підтримуйте подальшу роботу радіо на Спільнокошті. Денис Антонюк, Голова державної авіційної служби України, розповів про перспективи створення Україною спільного повітряного простору (САП) з Євросоюзом. На його думку, підписання угоди про САП не означає автоматичного приходу в Україну безлічі європейських перевізників, включаючи дискаунтерів.
Не варто також очікувати швидкого зниження цін на авіаквитки. Для цього ще треба буде гармонізувати національне авіаційне законодавство з метою пожвавлення ринку. Заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук вважає, що вже наступного року українці мають шанс отримати право на безвізові поїздки до країн ЄС. Втім, скористатися таким правом ми не зможемо, не отримавши біометричні паспорти. А наявна в Україні технічна база дозволить забезпечити біометричними паспортами усіх бажаючих не раніше, ніж за 5-8 років. Гість розповів, що собою являє цей документ, які вигоди матимуть і з якими ризиками стикатимуться власники біометричних паспортів.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.