Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 6 серпня. Частина перша

07 серпня 2015 - 15:12
Facebook Twitter Google+
Гості ефіру - народний депутат Руслан Сидорович (Самопоміч), Голова правління Ліги Інтернів Тарас Притула та член Ліги Інтернів Марія Савіна
«Громадська хвиля» ефір за 6 серпня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

В студії працюють Галина Бабій та Дмитро Тузов.Говоримо про роботу Верховної Ради та парламентів країн ЄС, аналізуємо зміни до Конституції й напрямки децентралізації країни. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні.

 Сесію не закрили, хоча працюючих депутатів нині в комітетах вкрай мало, тому, що зміни до Конституції не можна приймати протягом однієї сесії — розповідає депутат від «Самопомочі» Руслан Сидорович. Це зроблено для того, щоб наприкінці серпня прийняти зміни у першому читанні, а вже у вересні — в другому і «в цілому». Стосовно децентралізації — варто кожному прочитати зміни і звернути увагу на повноваження Президента, які з`являються, і повноваження органів місцевого самоврядування, які зникають, почитати статтю 119, які стосуються повноважень префектів. І дати відповідь на питання: а що ж тепер робити виконкому місцевої Ради, повноваження якої переходять до префекта, який є представником Президента? То де ж тут є децентралізація? — запитує Руслан Сидорович.

Голова правління Ліги Інтернів Тарас Притула, загалом, погоджується із народним депутатом і зазначає, що в країнах ЄС існують свої особливості, які регулюють стосунки центру з регіонами. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.