Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 7 червня частина перша

08 червня 2014 - 14:54
Facebook Twitter Google+
Політик Людмила Супрун і політтехнолог Андрій Данилов; а також телефонна розмова з Маріуполем про подробиці і наслідки нападу на прикордонників. Програму ведуть Андрій Куликов і Олександр Михельсон
«Громадська хвиля» ефір за 7 червня частина перша / Програми на Громадському радіо

Людмила СупрунГості студіі — політик Людмила Супрун і політтехнолог Андрій Данилов; а також телефонна розмова з Маріуполем про подробиці і наслідки нападу на прикордонників. Програму ведуть Андрій Куликов і Олександр Михельсон.  Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні. Підтримуйте подальшу роботу радіо на Спільнокошті.

Голова Народно-демократичноі партії, доктор економічних наук Людмила Супрун оцінює промову Президента Порошенка і його пропозиціі щодо врегулювання кризи; і економічні перспективи Донбасу та цілоі Украіни. Іван Синєпалов телефоном з Маріуполія — про подробиці і наслідки обстрілу прикордонноі частини у місті. Політтехнолог, який працював не на нинішнього Президента, аналізує програмні заяви під час інаугурації, а також перспективи союзу Порошенко-Кличко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.