«Громадська хвиля» ефір за 7 вересня. Частина перша

08 вересня 2015 - 08:23
Facebook Twitter Google+
Говоримо про «переворот» та кадрові перестановки серед бойовиків, а також про програму «Prime Time», що стартує на UΛ:Першому як спільний проект із «Голосом Америки»

Про події на окупованій бойовиками території Донецької області говорить Олексій Мацука, засновник Громадського телебачення Донбасу, ведучий програми «Донбас-реалії» на Радіо Свобода. Обговорюємо «переворот» та кадрові перестановки серед бойовиків, а також «телевізійну реальність» заяв Захарченка та його вертикалі. «Дуже мало людей можуть прокоментувати, що відбувається в Донецьку, тому на центральних каналах не з’являється оперативна інформація про події в так званому «ДНР», — нагадує Олексій Мацука. «Революція їсть своїх дітей, і Пургіна була подано на обід»: зауважує Мацука, коментуючи заміну Пургіна на Пушиліка.

Події на Донеччині також коментує Денис Казанський, головний редактор сайту «Четверта влада» та дописувач журналу «Український тиждень».

Далі в «Громадській хвилі» — Мирослава Гонгадзе розповідає про нову програму «Prime Time», що стартує на :Першому як спільний проект із «Голосом Америки». «Я бачу себе посередником, даю людям почути те, що має сказати мій гість. Я не хочу представляти своє «я». Важливо відкрити людину», — додає авторка програми. Говоримоі про різницю між українською та американською журналістикою, дотримання стандартів, ікони американської журналістики та інші професійні пристрасті та любові

В ефірі також слухаємо свіжий випуск «Новин Криму» від наших кримських колег.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.