«Громадська хвиля» ефір за 8 вересня. Частина друга

09 вересня 2015 - 08:51
Facebook Twitter Google+
Говоримо про люстрацію суддів та про присутність жінок в українській та європейській владі

Маркіян Галабала, заступник голови Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції розповів про що у середу звітуватиме ТСК з перевірки суддів. Як проходить суддівська люстрація й реформа судів і як далі активісти можуть контролювати виконання цих справ — про це у розмові з гостем.

Далі у ефірі традиційна програма «Повага»— проект фінансується Урядом Швеції. Гості студії — Вікторія Пташник, нардеп, позафракційна,та Аліса Рубан, менеджер міжнародних комунікацій кампанії «Сильніші разом».

Говорили про пристуність жінок в українській та європейській владі. Порівнювали їх відсоток в українському парламенті та європейських. Якщо в вітчизняній ВР цього скликання 12%, то, наприклад, у Фінляндії 43%. Утім, Вікторія Пташник каже, що їй як депутату не важко було потрапити в велику політику і головне — фаховість, вона не відчуває тиску чи упередженість через стать і преференції їй як жінці не потрібні. Аліса вважає, що Україна ще не готова, наприклад, до жінки-президента, натомість Вікторія каже — все може бути.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.