Слухати

Громадська хвиля ефір за 8 вересня частина друга

09 вересня 2014 - 02:51
Facebook Twitter Google+
Придністров'я, Євромайдан і бойові дії на Сході, безпека АЕС
Громадська хвиля ефір за 8 вересня частина друга / Програми на Громадському радіо

Віталій Кулик Друга година «Громадської хвилі»: Придністров’я, Євромайдан і бойові дії на Сході, безпека АЕС. Політолог Віталій Кулик про ситуацію в Придністров’ї на тлі подій в Україні: Володимир Антюфеєв, перший заступник прем’єр-міністра самопроголошеної ДНР, перебував під слідством у Придністров’ї і був змушений виїхати до Росії. Цей Міністр державної безпеки ПМР є цілком керованим Москвою і саме тому він зараз у Донецьку.

У Придністров’ї намагатимуться зберегти статус кво і дотримуватися нейтральних позицій стосовно України, адже у випадку конфлікту існування нинішнього режиму у Придністров’ї буде вимірюватися годинами. Тому тут намагаються максимально уникнути участі в українському конфлікті. Тим часом, на думку Віталія Кулика, українська влада не приділяє придністровській ситуації достатню увагу.

Усе, що ви хотіли знати про українські ядерні станції, але боялися спитати – у інтерв’ю з Юрієм Недашковським, президентом НАЕК «Енергоатом». Пан Недашковський запевнив слухачів «Громасдького радіо», що повторення Фукусіми у нас неможливе, а конструкція реакторів і охорона ядерних об’єктів враховують кілька ступенів захисту навіть на випадок потрапляння в АЕС снарядів. Розмову цю записав Олександр Михельсон, її повний варіант можна буде прослухати на сайті hromadskeradio.org 9 вересня.

Програму веде Кирило Лукеренко.
Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.