Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 9 вересня. Частина перша

10 вересня 2015 - 08:49 53
Facebook Twitter Google+
Слухаємо репортаж Марії Зав'ялової про обставини загибелі групи волонтерів на Луганщині, репортаж Ірини Сампан з кишиневського Майдану, говоримо про реформу державних закупівель

«Європейська хвиля» — це програма про євроінтеграцію, виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, реалізацію реформ, передбачених цією Угодою. Сьогодні говоримо про реформи у сфері державних закупівель.

Гості студії — Максим Нефьодов, заступник міністра економічного ровитку і торгівлі, та Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції. Гості розповідають про перехід від паперової системи державних закупівель до електронних торгів.

Поки електронні торги запроваджено як пілотний проект в окремих міністерствах і в регіонах. Депутати мають ухвалити закон, що зобов’яже усі органи влади перейти на електронні торги. Тоді неможливо буде підіграти певній фірмі, а результати торгів стануть доступними для всіх громадян.

Зараз 70% економіки знаходиться у тіні, вважає Максим Нефьодов, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі. Якщо побороти корупцію, ВВП України одразу зросте вдвічі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.