Слухати

«Громадська хвиля» за 1 жовтня. Частина друга

02 жовтня 2015 - 06:00
Facebook Twitter Google+
Говоримо з музикантами Мар’яною Садовською та Кирилом Стеценком про роль музичного мистецтва в подоланні криз в суспільстві, а також обговорюємо фінансові зловживання при закупівлі ліків
«Громадська хвиля» за 1 жовтня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Кирило Стеценко,  нащадок знаного музичного роду Стеценків, розповідає про свій проект «БАХ 330», який здійснює як гуманітарну місію в різних містах України разом з донькою Ксенею, ученицею Львівської спеціалізованої музичної школи ім. Соломії Крушельницької, і одеським бандуристом Георгієм Матвієвим. Вони проводять паралелі між музикою Баха, який за визначенням критиків «був посланцем Бога», і творчістю українців-кобзарів, що грали на торбанах. А сучасником Баха був Богдан Хмельницький, а, отже, він міг слухати його музику. Зрештою, на концертах такої музики люди «прокидаються до життя», а , отже, вже не витрачають його на другорядні речі. 

«Документація була прописана під одного  виробника, ексклюзивним представником якого в Україні є Президент Асоціації«Виробників ліків України» Петро Багрій. Саме компанії  з його орбіти «Укроптпостач» та «Фармація»   розіграли між собою тендер, — пояснює Ольга Веретільник. — Ці компанії декілька рокі поспіль разом виходять на торги, імітуючи конкуренцію. Саме тому ми звернулися до Державної фінансової інспекції та Антимонопольного комітету України. з вимогою  перевірити дану закупівлю та скасувати її».

Цього року КМДА закупило ще один препарат для лікування онкохворих за завищеною ціною. «Трастузумаб» закупили за ціною 14 701,80 грн, хоча максимальна оптово-роздрібна ціна, зареєстрована в Україні в реєстрі оптово-відпускних цін — 12 500.00 грн. Фактично, препарат заборонено закуповувати дорожче ніж на 10% від вказаної ціни, тобто дорожче 13 750,00 грн. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.