Слухати

«Громадська хвиля» за 10 лютого. Частина друга

11 лютого 2016 - 09:25
Facebook Twitter Google+
Бум IT ринку: чому відбувся і як його підтримати? Плани та амбіції нового ресурсу «Детектор Медіа», який створює команда з «Телекритики»
«Громадська хвиля» за 10 лютого. Частина друга  / Програми на Громадському радіо

Приріст робочих місць в галузі щороку складає 10-15 тисяч. За оцінками директорки департаменту інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі у 2015 році їх було близько 85 тисяч. Про це розповіла Олена Мініч директорка департаменту розвитку інновацій у МЕРТ.

«На 2015 год мы можем сказать, что 85 тыс. человек работало в отрасли. По оценкам ІТ Ассоциации, зарплата специалиста за год 26 тыс. долларов. Легко посчитать: 85 тыс. сотрудников умножить на 26 тыс. долларов и умножить на небольшую прибыль в 15-20%, мы выходим на сумму в 2,5 млрд. долларов», — сказала вона.

Також редакторка нового сайту Галина Петренко розповідає про роботу «Детектора медіа». Після 15 років існування проекту «Телекритика» команда вийшла з медіахолдінгу Ігоря Коломойського. «Отримавши незалежність, ми відчули, що справді перетворилися на незалежного арбітра роботи медіа в Україні. Спеціалізацією нового сайту буде медіакритика, відгуки на медійний продукт».

 За словами Галини Петренко, серед українських медіа зростають інтернет і радіо ЗМІ — наприклад, радіо зросло на 4%. Також важливою є частка телебачення, де ринок реклами складає 4 мільярди гривень, і де є прагнення на 35% підняти ціну на рекламу.  

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.