«Громадська хвиля» за 11 травня. Частина друга

Говоримо про освітні програми патрульної поліції для школярів. Чому Ека Згуладзе пішла у відставку? Які це матиме наслідки для реформи поліції?

В рамках проекту «Право на безпеку» говоримо із старшою інспекторкою Відділу моніторингу та аналізу управління патрульної поліції Києва Катериною Белугіною та заступницею директора гімназії № 107 «Веденська» Анною Балацькою про освітні програми патрульної поліції для школярів.

«За основу ми взяли досвід Канади, де за кожною школою закріплений офіцер поліції, який не просто проводить профілактичні заняття згідно з планом роботи освітнього закладу. Він співпрацює з директором, психологом, соціальним педагогом. Поліцейський не тільки проводить профілактичні заняття, але й постійно реагує на все, що відбувається в освітньому закладі», — розповідає Катерина Белугіна.

Народний депутат України Ігор Луценко та адвокатка Євгенія Закревська коментують відставку Еки Згуладзе.

«Я вважаю це ознакою негативних процесів. Вочевидь, Згуладзе не хоче себе з ними пов’язувати, хоча, на мій погляд, вона до них безпосередньо причетна. А саме до початку провалу атестації», — пояснює Ігор Луценко.

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.