Слухати

«Громадська хвиля» за 11 травня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 11 травня. Частина перша

12 травня 2016 - 07:16
Facebook Twitter Google+
Говоримо про оприлюднення персональних даних журналістів на сайті «Миротворець»? Чим це загрожуватиме та як вплине на репутацію України? Обговорюємо також нову формулу зростання тарифів

Генпрокуратура відкрила кримінальну справу за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, а самі журналісти почали отримувати перші погрози через оприлюднення персональних даних на сайті «Миротворець».Коментують це журналістка «Української правди» Катерина Сергацкова та голова Інституту масової інформації Оксана Романюк.

«Найбільше від зливу інформації постраждали закордонні журналісти, які ставилися до України цілком лояльно і ризикували життям задля фіксування фактів присутності російських військових там і т.п. І зараз всіх цих людей просто оголосили ворогами України»,  — каже Оксана Романюк.

З Андрієм Герусом, виконавчим директором Concorde Capital, екс-членом Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕП), говоримо про прозорість/непрозорість роботи та рішень НКРЕП. Зокрема, щодо підвищення тарифів на тепло та гарячу воду.

«Наразі є принципове рішення  держави про те, щоб ціни на однакові товари були однаковими і для побутового, і для промислового споживача. Це стосується ціни газу та електроенергії, тепла і води. Тому, власне, відбувається підвищення ціни для домогосподарств, звичайних людей», — пояснює він.

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.