«Громадська хвиля» за 12 січня. Частина перша

Що привіз у Київ Борис Гризлов? Також говоримо про загрозу епідемії грипу та розвиток екстреної медицини

Експерт Майдану закордонних справ Юрій Смелянський аналізує, що міг пропонувати у Києві представник Росії у тристоронній контактній групі Борис Гризлов  та говорить про стратегії повернення Донбасу. 

«Мы говорим о 3 вариантах выстраивания отношения к оккупированным территориям: полная изоляция, частичная изоляция и реинтеграция. Когда мы говорим о модели реинтеграции — это создание очередного Приднестровья», — каже експерт.

Він наголошує на тому, що «первым этапом политического действия страны должна быть полная приостановка  любих экономических отношений с оккупированными территориями».

Про загрозу  епідемії грипу та розвиток екстреної медицини говоримо із  заступником міністра охорони здоров’я Віктором Шафранським та начальницею управління екстреної медицини МОЗ ТетяноюТимошенко.

«Хочу сказати, що сьогодні в Україні епідеміологічний поріг не перевищено, тому говорити про епідемію немає жодних підстав. Тим не менше, маємо бути пильними та берегти себе та оточуючих від ГРЗ та грипу», — каже Віктор Шафранський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.