Слухати

«Громадська хвиля» за 12 травня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Громадська хвиля» за 12 травня. Частина перша

Верховна рада призначила Юрія Луценка генеральним прокурором. Голова НМПУ Юрій Луканов вважає злив персональних даних журналістів на сайті «Миротворець» загрозою для життя медійників

Верховна Рада дала згоду на призначення лідера фракції БПП Юрія Луценка генеральним прокурором. Народна депутатка, членкиня групи ЄвроОптимістів Світлана Заліщук коментує призначення Луценка та називає нових потенційних очільників фракції БПП. «У фракції розглядалося два прізвища — Ігор Гринів і Анатолій Матвієнко. Але може бути й інше рішення», — Світлана Заліщук.

З 1 травня населення отримало ринкову ціну на газ і, відповідно, підвищення тарифів. Членкиня колегії Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, експертка по енергетиці та газу Марія Яковлєва вважає, що таке рішення не виправдане. «Від реформування ми сьогодні бачимо виключно підвищення тарифів. Ми не бачимо окремої програми по лічильникам і термомодернізації», — Марія Яковлєва.

7900 записів містить база даних журналістів, що була опублікована на сайті «Миротворець». Уже анонсують публікацію наступної порції імен і контактних даних журналістів. Заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова прокоментувала це в програмі «Київ-Донбас» та озвучила позицію міністерства. Слухаємо запис розмови.

В студії «Громадського радіо» продовжуємо розмову про оприлюднення персональних даних журналістів з головою Незалежної медіа-профспілки України Юрієм Лукановим. Він вважає злив персональних даних журналістів «абсолютно ганебним явищем» і загрозою для життя медійників.

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.