Слухати

«Громадська хвиля» за 12 вересня. Частина друга

13 вересня 2015 - 09:09
Facebook Twitter Google+
Як готуються до виборів у Харкові? Що буде із одним із найстаріших київських стадіонів «Старт»? Чи понесуть покарання винні у злочинах під час Євромайдану?
«Громадська хвиля» за 12 вересня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

«Результати виборів у Харкові будуть очікувані», — журналіст Володимир Носков.

В Харкові немає консолідації і немає кандидатури, яка може представляти проукраїнські сили. Таку думку висловив у ефірі «Громадської хвилі» харківський журналіст Володимир Носков. Патріотичні сили розпорошені, тому реальної конкуренції чинній владі, очевидно, не буде.

Один із найстаріших київських стадіонів «Старт» забудують

Громадські активісти б’ють на сполох: суд дозволив забудувати один із найстаріших київських стадіонів «Старт», на якому відбувався т.зв. «матч смерті». Що зараз відбувається на стадіоні? Чи існують механізми вирішення цієї проблеми? І наскільки подібні речі є системними, зокрема, у Києві?

На ситуацію, що склалася довкола стадіону, реагують народний депутат Ігор Луценко, культуролог Владислава Осьмак та Анна Сарапіон і Олег Шеленко, громадські активісти.

«В січні 2014 року в Києві існувала база «Оплоту», де катували людей», — журналістка Марія Томак.

Більшість справ, пов’язаних із Євромайданом, до цього часу не розкриті. Правоохоронні органи традиційно «переводять стрілки». База «Оплоту» в Києві під час Євромайдану — це, по суті, прообраз «ДНР». Такі думки в ефірі «Громадської хвилі» висловила Марія Томак, журналістка Центру громадянських свобод та активістка Євромайдан SOS.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.