«Громадська хвиля» за 13 січня. Частина перша

14 січня 2016 - 08:34
Facebook Twitter Google+
Говоримо про очевидні і приховані наслідки переговорів у Мінську

Президент Центру Глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар оцінює як пропагандистський хід російську пропозицію про негайний режим тиші на Донбасі.

Він вважає, що після «зачистки диких» Кремль зміцнив контроль над ватажками угруповань, які воюють проти України. Він також передбачає, що на Романа Безсмертного російські пропагандисти навішають ярлик «яструба» з метою усунути його від активної участі у мінському процесі. Росія також наполягатиме на визнанні війни з Україною внутрішнім конфліктом і далі проштовхуватиме ідею федералізації України, вважає експерт.

Голова правління Центру політико-правових досліджень Ігор Коліушко говорить про можливі наслідки переговорів у Мінську для конституційного процесу в Україні. 

«Ми виконуємо мінські домовленості», тому потрібно бути дуже уважними до їх змісту; ці домовленості здатні нести ризики для України, — каже він. Експерт також аналізує успіхи і неуспіхи реформи місцевого самоврядування і оцінює роль у них Петра Порошенка, Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.