«Громадська хвиля» за 14 листопада. Частина друга

15 листопада 2015 - 08:18
Facebook Twitter Google+
16 листопада відзначають День морської піхоти України. У Києві запрацюють курси надання домедичної допомоги

Про те, якою є сучасна морська піхота України і її участь у зоні АТО, розповідає майор морської піхоти підрозділу «Купол» Віктор Дегтярьов («Сенсей»): «Сегодня украинская морская пехота только зарождается, делает первые шаги. В свое время морскую пехоту хотели вести на разгон Майдана — было такое время, но никто не помнит».

Гарік Мелкумян, голова Міжнародної асоціації студентів-медиків в Україні та Ярослава Дубневич, національний координатор проекту «Медичний волонтер» анонсують презентацію волонтерського Центру домедичної допомоги для школярів на базі НМУ імені О. О. Богомольця.

«За опитуванням, яке проводив український фонд «Здоров’я», 82% населення України не будуть надавати домедичну допомогу, бо не знають, що це таке і взагалі, як правильно її надавати. 62% не будуть нічого робити, якщо побачать людину, якій потрібна допомога, десь на вулиці, адже взагалі бояться до неї підійти.

Ми хочемо акцентувати увагу на введення єдиного стандарту домедичної допомоги, адже існує простий алгоритм і ніяких хитрощів у ньому немає», — каже Ярослава Дубневич.

У проекті «Зустрічі» слухайте розмову Ірини Славінської з Олею Гнатюк, авторкою книжки «Відвага і страх», що вийшла друком у видавництві «Дух і літера».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.