«Громадська хвиля» за 14 листопада. Частина перша

15 листопада 2015 - 08:15
Facebook Twitter Google+
Говоримо про теракти у Парижі, причини їхнього виникнення і український контекст, а також про start-up, який може «виміряти» тривалість життя

У ніч із 13 на 14 листопада в Парижі було здійснено ряд терористичних актів. Про причини їхнього виникнення, історичний контекст і наслідки, зокрема, для України говорять журналіст-міжнародник Олексій Кафтан, журналістка Олена Габріелян (репортаж з Парижа) і фотограф, історик Кирило Горішний, уродженець Парижа, який зараз мешкає у Львові. «Говорити проте, що це помста саме Франції не доводиться. Це помста всьому Західному світові», — коментує ситуацію Олексій Кафтан.

Олександр Савсуненко, біохімік і підприємець, ділиться власним досвідом стартапів і розповідає про винахід українців, який може «виміряти» тривалість життя. «На сегодняшний день теломер — это наиболее точный способ из всех существующих неточных способов определения потенциала долгожительства. Интересный другой аспект. Длина теломеров у всех людей разная, она достается нам от родителей. Интересно наблюдать за динамикой сокращения длины теломеров и особо интересно наблюдать, как изменение образа жизни человека влияет на скорость сокращения этой длины», — розповідає він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.