«Громадська хвиля» за 15 лютого. Частина перша

Говоримо про проект «Перша книжка автора», спрямований на підтримку письменників-початківців, та про звернення групи експертів з приводу необхідності проведення реформ й формування уряду технократів

Володимир Даниленко, керівник проекту «Перша книжка автора» розповідає про те, як відбувався конкурс.

«Цього року КМДА було виділено кошти на книговидання. Докладено неабияких зусиль, аби переконати книговидавничу раду у тому, що ці гроші мають бути вкладені саме у видання книг письменників-початківців.

Було виділено 400 000 грн. Хоча спочатку книговидавнича рада голосувала за видання 25 книжок, однак до фіналу дійшло тільки 15», — розповідає він. Також каже, що українська література, а особливо, мала проза, переживає період підйому.

Авторки Світлана Єременко та Тетяна-Марія Литвинюк розповідають про видання своїх перших книжок.

Тарас Качка, уповноважений з питань підприємництва (бізнес-омбудсмен) при Державній фіскальній службі, коментує звернення групи експертів до Президента з приводу необхідності проведення реформ та формування уряду технократів.

«Технократичний уряд у даному випадку полягає не у запрошенні високочолих інтелектуалів, Мова йде про те, що перешкодою прогресивності роботи уряду є політична клановість. Люди, які складатимуть технократичний уряд, мають бути незалежними від цієї політично-кланової системи», — каже він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.