«Громадська хвиля» за 16 листопада. Частина перша

17 листопада 2015 - 08:14
Facebook Twitter Google+
Другий тур місцевих виборів — чи вплинула явка на результат? Бізнес у європейських столицях починає переосмислювати співпрацю з Росією

Менеджер проектів Комітету виборців України Марися Захарченко розповіла про те, як саме проходив другий тур місцевих виборів в Україні, а також які моменти слід врегулювати законодавчо. Вона пояснила, що явка на цих виборах не була такою низькою, як здається.

На думку експертки, другий тур спрацював дуже добре і легітимність виборчого процесу завдяки цьому стала вищою.

Дипломат, міністр закордонних справ України в 2007-2009рр. Володимир Огризко в ефірі Громадської Хвилі розповів про міжнародний тероризм та «доморощений» тероризм в Україні. Дипломат розмірковує, чому українська влада відмовляється офіційно визнавати війну, і як це впливає на настрої і інформованість суспільства.

«Вперше за цих 24-25 років наших відносин з Німеччиною, вони не бояться говорити вголос, що країна переосмислює свою бізнес-політику відносно Росії, бо ця країна стає абсолютно нестабільною і непрогнозованою», — додав Огризко.

На його думку, якщо США і Європа реально почнуть співпрацювати з Росією у боротьбі з тероризмом, це поховає північноатлантичний цивілізаційний проект.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.