«Громадська хвиля» за 16 січня. Частина перша

17 січня 2016 - 08:32
Facebook Twitter Google+
Говоримо про заяву канцлера Австрії щодо посилення контролю кордонів Шенгенської зони та корупцію у лавах СБУ, МВС й прокуратури

Директор Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук коментує заяви канцлера Австрії про посилення контролю за кордоном в межах Шенгенської зони.

«Варто дочекатися офіційних заяв у понеділок. Австрійський канцлер — соціал-демократ — є жорстким прихильником того, щоб зменшити чи навіть припинити підтримку країн-членів ЄС, які відмовляються приймати біженців. У цій заяві він, власне, ставив акцент на те, що якщо ми на рівні всього ЄС не можемо забезпечити рівномірний розподіл біженців, тоді Австрія самостійно буде впливати на процес у межах своєї території  без погодження з іншими країнами», — каже він.

Із журналістами Михайлом Ткачем та Олегом Єльцовим говоримо про секретні автопарки співробітників СБУ, МВС та прокурорів й про те, чого бракує реформам у поліції.

«У грудні новопризначений очільник головного управління СБУ Степан Грещук надав нам документ службової перевірки, де зазначалося, що 11 авто, про які йшлося у розслідуванні, зареєстровані на родичів працівників СБУ. Дві з них зареєстровані на рідних сестер дружин співробітників. Нас вразило, що керівництво СБУ не бачить у цьому корупційної складової», — розповідає Михайло Ткач.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.