Слухати

«Громадська хвиля» за 17 січня. Частина перша

20 січня 2016 - 08:47
Facebook Twitter Google+
Ратифікація Римського статут та реформа територіальних органів юстиції — про це говоримо в першій годині Громадського хвилі
«Громадська хвиля» за 17 січня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

«Злочини агресії суд наразі не розглядає, тому що коли приймався Римський статут, то вони не прийшли до консенсусу, що розуміти під такими злочинами. І, власне,  наступного року буде відбуватися Асамблея держав-учасниць, на якій буде відбуватися обговорення стосовно того, що мати на увазі під терміном «злочин агресії». І, якби Україна була повноправною державою-учасницею, то вона могла би брати участь в обговоренні і впливати на те, що будуть розуміти під словом «агресія», — зазначає Тетяна Мазур.

Найкращий спосіб покращити якість будь-якої послуги — це децентралізувати її та створити конкуренцію серед суб’єктів її надання. І, власне, цим і займається зараз Міністерство юстиції. Наразі функції, не всі, але ті, які стосуються реєстрації прав власності на нерухоме майно, реєстрації бізнесів фізичних осіб та підприємців передані органам місцевого самоврядування  нотаріусам, як приватним, так і державним і акредитованим суб’єктам, яким можуть бути, наприклад, банки, — говорить Андрій Вишневський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.