«Громадська хвиля» за 18 травня. Частина друга

19 травня 2016 - 07:17
Facebook Twitter Google+
Як проходить Тиждень безпеки дорожнього руху? Чому у заповідному фонді з 2010 року почався «льодовиковий період» та що це за акція «Бабло перемагає Бобро»?

У рамках проекту «Право на безпеку» говоримо про Тиждень безпеки дорожнього руху, який проходить в Україні. Про заплановані заходи розповідають гості студії: заступниця директора ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій  МОЗ» Інна Оліфіренко та головний спеціаліст відділу моніторингу Департаменту патрульної поліції Олег Максимчук.

Еколог Петро Тєстов, розповідає про акцію екологічних організацій під Міністерством екології та природніх ресурсів стосовно звільнення корупціонерів з міністерства.

«20 квітня, як тільки було затверджено новий склад уряду, першим заступником міністра екології назначили Віктора Канцурака. Для людей, які не в курсі, це як якби прем’єр-міністром України назначили Арбузова чи Захарченка», — каже він.

«Ми вважаємо, що його треба знімати із займаної посади і нехай він проходить прозорий конкурсний відбір», — додає Петро Тєстов.

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.