«Громадська хвиля» за 18 жовтня. Частина друга

19 жовтня 2015 - 08:48 56
Facebook Twitter Google+
Говоримо про легалізацію проституції та права жінок в Україні. А також про перспективи розвитку ринку електромобілів в Україні

На думку експерта з гендерної політики Марії Дмитрієвої, легалізація проституції в Україні призведе до збільшення кількості нелегальних проституток у 3-4 рази — до 800 тисяч: «В Україні близько 75-80% жінок займаються проституцією. Як показує досвід, легалізація проституції збільшує цю цифру у 5-10 разів. Держава хоче стати ще одним сутенером і повністю відмовляється від зобов’язань забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, мовляв, нащо тобі освіта — йди в повії».

В Києві вже діють близько сотні зарядних станцій для електрокарів. Вадим Мєдвєдєв з клубу електромобілістів «Електро-Автосам» пояснює: вартість електроенергії, необхідної для того, щоб проїхати 100 кілометрів, коливається в залежності від авто, в межах 5-20 грн. «Це майже безкоштовно», — зазначає він. Проте переобладнання машини з двигуном внутрішнього згоряння в електрокар не є дешевим. Захар Пашун зі стартапу elMob називає вартість такої операції — 8-12 тисяч доларів. Щоправда, в Україні популярніші вживані серійні електрокари. Здебільшого — привезені зі США.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.