Слухати

«Громадська хвиля» за 19 березня. Частина друга

20 березня 2016 - 07:20
Facebook Twitter Google+
Чому заборонили «Фестиваль рівності» у Львові?
«Громадська хвиля» за 19 березня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

У другій годині «Громадської хвилі» говоримо  з Оленою Шевченко — головою ГО «Інсайт» та Святославом Шереметом — співголова Коаліції з протидії дискримінації, які розповіли про подробиці гучної справи стосовно заборони «Фестивалю рівності», який мав відбутися у Львові.

Зокрема, Олена Шевченко розповіла, що представники міської влади називали активістів провокаторами: «Це люди в балаклавах, які приходили сьогодні і які були вчора в суді. Найстрашніше те, що вони співпрацюють з міською владою, тому що вчора в суді було декілька людей, які представилися депутатами міської ради. Вони казали, що ми збоченці і нас потрібно вбивати», — розповіла вона.

У свою чергу Святослав Шеремет  розповів про ставлення до ситуації, яка склалася, очільника Львова — Андрія Садового:

«До речі, пан Андрій Садовий, який є очільником міста, жодним чином не зреагував від самого початку цієї історії. Цікаво те, що за 2 дні до того він записав звернення до Нідерландів з проханням підтримати Угоду про Асоціацію. Курйоз полягає в тому, що Нідерланди надзвичайно чутливі до питань прав людини загалом і до прав людини для ЛГБТ зокрема», — наголосив він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.