Слухати

«Громадська хвиля» за 19 травня. Частина друга

20 травня 2016 - 05:31
Facebook Twitter Google+
В Києві презентували карту «Топоніміка Криму» з етнічними назвами за останню тисячу років. Резонансне розслідування про «групи смерті» у соціальних мережах має продовження в Україні
«Громадська хвиля» за 19 травня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

В студії «Громадського радіо» журналіст та історик Вахтанг Кіпіані розповідає про нову карту «Топоніміка Криму», яка була презентована 19 травня. У ній зібрані історичні назви кримських міст та сіл за тисячолітню історію. «Зібравши кошти серед читачів «Історичної правди», ми вклали їх у те, що, по суті, мала б зробити держава», — Вахтанг Кіпіані.     

В ефірі традиційні рубрики «Новини Криму» та «Погода від Наталки Діденко».

Журналістка російської «Нової газети» провела резонансне розслідування, в якому пов’язала суїциди 130 російських підлітків з «групами смерті» у соціальній мережі «ВКонтакте». Навздогін з’явилось розслідування українського журналіста Андрія Бродецького, якому вдалось поспілкуватися з адміністраторами цих груп. Андрій Бродецький в ефірі програми «Громадська хвиля» розповідає про що йому вдалось дізнатись і каже, що ризик виникнення таких груп є і в Україні.

Чернівецькі секс-працівниці мають медкнижки та готові сплачувати податки. Слухаємо запис програми «Права людини».

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.