«Громадська хвиля» за 2 лютого. Частина перша

03 лютого 2016 - 07:55
Facebook Twitter Google+
Говоримо про програму розвитку культури у столиці та згадуємо творчість Андрія «Кузьми» Кузьменка в роковини по його смерті

Олена Салата, експертка «Реанімаційного пакету реформ» і голова ГО «Культурна асамблея», говорить про затвердження програми «Столична культура-2018». Ця програма коштуватиме киянам 3,6 млрд гривень — це близько 1,2 млрд на рік, які покриватимуть фінансування урочистих подій та роботу комунальних закладів культури. Для порівняння — ця сума дорівнює 60% річного бюджету на культуру, виділеного з держбюджету. «Чому ми критикуємо цю програму? Бо столична культура та її бюджетування не змінюються. Але змінилося суспільство та відношення до культури», — каже вона.  

В роковини по смерті згадуємо Андрія «Кузьму» Кузьменка, лідера гурту «Скрябін» разом із Марічкою Бурмакою. Говоримо про драматичний поділ однодумців барикадами на різні боки: «Війна йде не між артистами. Чому їх зіштовхнули лобами — ось це питання», — каже Марічка.

 Також говоримо про роботу українських музикантів та їхню (не)присутність у теле- та радіоефірі, й популярність української музики серед молодої онлайн-аудиторії та відвідувачів клубних концертів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.