«Громадська хвиля» за 2 серпня. Частина перша

03 серпня 2015 - 07:39
Facebook Twitter Google+
Експерт Ілля Несходовський розповідає про необхідність проведення податкової реформи. Також з Денисом Івасенком, говоримо про газету «Вести» та про прозорість медіа

Ілля Несходовський, експерт Реанімаційного пакету реформ говорить  про Податкову реформу«Реформа – це зміни. Сказати, що у нас відбулися зміни? Ні. Реформи направлені на фіскальне наповнення державного бюджету. У нас збільшилося оподаткування, був уведений імпортний збір, був уведений податково-акцизний збір. У нас був уведений військовий збір. У нас збільшилася база оподаткування нерухомості, уведені ПДВ – рахунки. Можна ще продовжувати скільки різних кроків було зроблено. Це реформа? Так, але вона спрямована на те, щоб витягнути з економіки ввесь той максимум, який тільки можна», — розповідає Ілля Несходовський.

Також експерт «Реанімаційного пакету реформ» розповідає про пропозиції групи експертів для проведення реформ.

«Зараз детально розглядається питання розподіленого прибутку. Це означає, що коли ви працюєте і отримали прибуток, то до тих пір, поки ви не виплатили їх власнику, ви податок не сплачуєте. Тільки після того, коли власник вирішив забрати гроші з бізнесу, відповідно тоді сплачується податок. Таким чином ми стимулюємо інвестування коштів в розвиток власного бізнесу», — говорить він.

З Денисом Іванеском, директором агенства «Українські новини» говоримо про газету «Вести» її фінансування та власника,  також про нещодавно ухвалений Закон «Про прозорість медіа»

«Газета «Вести» стала таким подразником для влади і патріотичної спільноти, оскільки вона має свою точку зору. Багато людей її не поділяють. Вони мають свою редакційну політику, і як на мене, це більше схоже на переслідування цієї газети. Є певний тиск з боку патріотично налаштованих активістів, які тиснуть і на газету, і на владу, щоб влада щось з ними робила. Є певні звинувачення газети в непатріотичних настроях, в сприянні пропаганді Росії. Але я б волів бачити більше в Україні медіа.

Гість студії зазначив, що зараз не відомий достеменно власник газети «Вести» та розповідає про прийнятий Закон «Про прозорість медіа власності».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.