Слухати

«Громадська хвиля» за 20 березня. Частина перша

21 березня 2016 - 07:00
Facebook Twitter Google+
Говоримо про конкурс на посаду директора "Мистецького арсеналу" та про події, які відбуваються навколо Національного агентства з питань запобігання корупції
«Громадська хвиля» за 20 березня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

На початку першої години програми «Громадська хвиля» говоримо з директоркою «Мистецького арсеналу» Наталією Заболотною. Вона розповідає про останні події, які відбуваються довкола конкурсу на посаду нового очільника «Мистецького арсеналу». До розмов телефоном приєднується громадський діяч у галузі музейної справи, голова правління ГО «Український центр розвитку музейної справи» Владислав Піоро, який розповідає про процедуру конкурсного призначення на посади у сфері культури.

У другій частині першої години програми громадський діяч, журналіст та голова правління «Transparency International Україна» Андрій Марусов розповідає про події, які відбуваються навколо Національного агентства з питань запобігання корупції. З цього приводу є одне результативне голосування в ВР. Перед цим президент Петро Порошенко не підтримав скандальні правки у проекті закону про НАЗК депутата від БПП Денисенка.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.