Слухати

Громадська хвиля за 20 листопада. Частина друга

21 листопада 2015 - 08:37
Facebook Twitter Google+
В Умані відкриють пам'ятник Гонті і Залізняку — зробити це громаді не вдавалось 50 років. Кому поскаржитись на порушення у вишах? Збірка «Самурайські пісні» — для допомоги бійцям АТО
Громадська хвиля за 20 листопада. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Ігор Корнілевич, композитор, автор «Симфонії часу» для хору  і симфонічного оркестру, фінальну частину якої The Epitaph, завтра виконають у Національній філармонії, у  концерті-вшануванні загиблих  під час подій на Євромайдані та у війні на Донбасі, розповідає про це телефоном.

«Воїнська культури і звичайні людські емоції вони подібні. І здається, що східна культура зовсім інша, але насправді всі людські емоції ті самі: коли людина йде у бій, коли вона прощається з близькими, з життям і вона готова віддати життя за ту справу, до якої покликана», — говорить Андрій Накорчевський.

«Ми запустили цей ресурс зараз, тому що на час вступної кампанії, яка розпочнеться влітку, ми хочемо вже мати «м’язисту» базу з наповненням досить вагомим. Для того, щоб абітурієнти та їх батьки робили свій вибір зважаючи й на цю базу», — зазначає Єгор Стадний.  

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.